Gra memory dla dzieci Nowe i popularne gry 2024

Memory dla dzieci - ulubiona gra pamięciowa dla całej rodziny

Poznaj pamięciowe gry dla dzieci memory w sklepie whybaby.pl . Znajdziesz gry pamięciowe pełne przygód. Twoje dziecko lubi dinozaury, samochody, lalki, czy bajkowe postacie koniecznie sprawdź naszą ofertę pełną przygód i dobrej zabawy.

Planszowe gry memory dla dzieci przynoszą wiele korzyści dla maluszków

Popularnie gry pamięciowe znane jako memory lub memo dla dzieci, są kluczowe w edukacji i rozwoju najmłodszych. Gry rozwijające pamięć memory pomaga dzieciom wspierając ich rozwój poznawczy i motoryczny, a także uczą koncentracji. Klasyczna gra memory uczy skupiać uwagę na zadaniu, wymaga rozpoznawania wzorów i kolorów, a przede wszystkim uczy dzieci cierpliwości i czekania na swoją kolej.

Memo gra planszowa to świetna zabawa ćwicząca umiejętności pamięci, oraz cenna lekcja dla dzieci, ucząca wygrywania, jak i przegrywania. Poprzez grę maluchy uczą się, że w życiu nie zawsze wszystko idzie po ich myśli, ale ważne jest, by nie poddawać się i próbować do skutku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 40

Filtry

Memory gra na pamięć czy warto ćwicz techniki pamięciowe z 2 latkiem?

Ćwiczenie technik pamięciowych z 2 latkiem może być bardzo wartościowe. Gra memo wspiera pamięć dziecka, jednocześnie stymuluje umysł i pomaga w rozwijaniu umiejętności zapamiętywania. W tym wieku dzieci szybko łapią oraz są ciekawe świata. Wraz z dzieckiem wykonujemy pamięciowe zadania, korzystając z gry memory dla dorosłych, tworzymy doskonałą okazję na wspólną zabawę oraz budowania relacji.

Reguły gry memory, na czym polega klasyczna gra planszowa?

Gry pamięciowe dzieci są świetnym sposobem na rozwijanie umiejętności. Gry typu memory, niezależnie od wersji, czy to Djeco, czy Londji opiera się na prostych, ale angażujących zasadach, które są jednakowe we wszystkich odmianach tej zabawy. Zachęcamy, aby na początek zacząć od prostej wersji gry edukacyjnej z mniejszą liczbą par kart memory, stopniowo zwiększając poziom trudności w miarę rosnących umiejętności dziecka. Weź pod uwagę, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie, więc warto dostosować zabawę do indywidualnych możliwości malucha. Zasady gry memory są proste. Znajdź jak najwięcej par i zakończ grę sukcesem! Wygrywa gracz która uzbiera najwięcej kart memory.

Memory mobilne czyli memory gra podróżna doskonała na wspólny czas z rodziną

Memory mobilne to świetna gra podróżna, zapewniająca doskonałą rozrywkę i wspólny czas z rodziną, niezależnie od miejsca, czy w domu, czy w trakcie urlopu. Dzięki swojej mobilności, gra memo stanowi idealne rozwiązanie, aby umilić czas w trakcie urlopu, a jednocześnie wspierając edukacyjne malucha. Memory to gra planszowa, która przyciąga małych i dużych do zabawy.

Emocjonalne memory dla 2-3 latka jakie są dostępne w naszym sklepie?

W sklepie dla dzieci whybaby.pl oferujemy szeroki wybór gier pamięciowych, dostosowanych do wieku dziecka, które sprawdzą się także na prezent dla dziecka. Na prezent dla 2 latka polecamy prostą wersję „Na budowie” Floss&Rock, a na urodzinowy prezent dla 5 latka świetnie sprawdzi się memo Londji „Król Panda”, które jest już nieco bardziej wymagająca. Londji oferuje także „Memo Moja Dżungla” z większą liczbą żetonów, idealne na Dzień Dziecka dla 3 latka. Dla starszych dzieci, nawet 10 latków, mamy drewniane memo „OSCAR & MAX” od Djeco. Ponadto, Djeco „Zestaw 4 gier LudoWood” to bardzo ciekawa propozycja zawierająca memo, lotto, grę planszową i zręcznościówkę z magnetyczną wędką, oferując rozrywkę na wiele sposobów.

×