Zabawa w dom - Kuchnia i gotowanie - Nowości 2024

Odgrywanie ról - zabawkowy domowy świat

Zabawa w dom to jedna z pierwszych, naturalnie przychodzących maluchom do głowy zabaw. Najbliżsi stanowią dla dzieci niepodważalny autorytet, nic więc dziwnego, że mając przed oczami swój dom zabawa dla dzieci przybiera formę naśladowania rodziców czy dziadków. Kiedy rozpoczyna się zabawa w dom zabawki stają się głównymi aktorami na dziecięcej scenie, ważne więc, aby wiernie odwzorowywały nadane im role. Zabawa w dom idealnie sprawdzi się zarówno dla dziewczynek, jak i w chłopięcych, dziecięcych zabawach. Wszystkie dzieci chętnie bawią się we wcielanie się w role, a w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo produkty przenoszące taką zabawę na jeszcze ciekawszy poziom.

Dlaczego zabawa dom dla dzieci ma wiele korzyści?

Dzieci mają wiele pomysłów na zabawy, a mimo to u każdego z nich na pewnym etapie życia przoduje wcielanie się w rolę domowników. Jest to naturalny porządek rzeczy, który wbrew pozorom ma więcej zalet niż można by się było spodziewać. Po pierwsze zobaczenie różnorodnych, codziennych przedmiotów umożliwia sprawną i szybką naukę słownictwa. W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę dziecięcego wyposażenia domu, dzięki czemu odgrywanie ról jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzieci uwielbiają zabawę w dom, ponieważ rozbudza ich wyobraźnię i kreatywność. Podczas dziecięcych, urodzinowych przyjęć z lalkami wszystko się może zdarzyć.

Wyświetlanie 1–48 z 127 wyników

Filtry

Zabawa w dom to znakomita możliwość także do nauki obowiązków domowych. Kontrolując przebieg takiej zabawy możemy w prosty sposób zacząć z dzieckiem naukę nowych sytuacji i reguł przy niej panujących. Maluch odtwarzając codzienne sytuacje uczy się zwyczajów panujących w społeczeństwie i przygotowuje się do współpracy z innymi. Elementem zabawy w dom jest także odgrywana opieka nad pluszowym niemowlakiem. Posiadanie własnego dzidziusia budzi w maluchu pokłady troskliwości. W czasie zabawy, szczególnie przy udziale całej rodziny uczy się on empatii i współpracy. Przyglądając się zachowaniu swoich rodziców dziecko odbywa także pierwsze w swoim życiu lekcje odczytywania i pokazywania emocji. Dobre wzorce to najpiękniejszy prezent, jaki możemy podarować dziecku.

Bezpieczna zabawa w kuchni

Szeroki asortyment kuchennych zabawek umożliwia malcowi poznanie codziennych czynności, a elegancki wygląd cieszy oko rodziców. Zabawa w gotowanie pozwala wcielić się dziecku w kucharza i poznawać różnorodne zawody. Może on jednego dnia przygotowywać gałki lodów, by następnego użyć innych zestawów do poznawania zasad zdrowego przygotowywania posiłków. W bezpieczny sposób dziecko może kroić produkty, ćwicząc przy tym zdolności manualne, koncentrację i koordynację.

W naszym sklepie z zabawkami dostaną Państwo wysokiej jakości drewniane akcesoria, które przydadzą się podczas zabaw naśladowczych. Podarowanie miniaturowych, tematycznych zestawów może być początkiem ciekawej, długiej i kreatywnej zabawy. Posiadamy w swoim asortymencie m.in. pralki, sztućce, garnki czy elementy lodziarni. Polecamy wszystkie nasze zabawki dla dzieci. Do zabawy w dom przyda się w szczególności kuchnia zabawka oraz zabawki agd dla dzieci.

×