Kalkomania dla dzieci - 30 dni na zwroty

Jak działa kalkomania?

Kalkomania dla dzieci - szybkie i efektowne zdobienie i dekoracja. Kalkomania djeco składa się z zestawu naklejek, które drukowane są na specjalnym papierze. Aby przenieść modele z kalkomanii na kartkę, wystarczy przyłożyć kalkomanię do powierzchni, którą chcemy ozdobić. Następnie rysując ołówkiem po modelu, przenosimy go na papier w dowolnym miejscu. Grubość modelu lub napisu, który powstanie w ten sposób jest tak mała, że wygląda jak prawdziwy druk. Djeco zestaw kalkomanii składa się również z różnorodnych ilustracji przedstawiających rozmaite tła lub pejzaże. Djeco kalkomanie to najprostszy, uniwersalny rodzaj kalkomanii przeznaczony dla dzieci. Twój maluszek będzie mógł dać upust swojej wyobraźni. Jest to odpowiednia zabawka dla brzdąców, które nie potrafią jeszcze rysować ale w ich ręce często znajduje się kolorowa kredka tworząca magiczne wzory. Kalkomanie djeco będą służyć rozwojowi małej motoryki maluszka i przyzwyczajać go do ołówka lub kredki. Są to odpowiednie zabawki plastyczne dla 2 latka i starszych maluchów. Nasz sklep oferuje również kredki olowkowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Filtry

Kalkomania wodna - świetna metoda zdobienia modeli plastikowych oraz ilustracji

Początkowo kalkomania była wykorzystywana do realizacji prac z branży artystycznych i modelarstwa redukcyjnego. Kalkomania wodna cieszy się wysoką popularnością, ponieważ umożliwia efektywne przeniesienie warstwy z nadrukiem na dowolną powierzchnię. Można powiedzieć, że są to uniwersalne naklejki. Z powodzeniem są wykorzystywane przez fotografów, modelarzy, architektów wnętrz oraz agencje reklamowe. Kalkomania wodna stwarza również opcję dekorowania lub oznaczania np. modeli lub sprzętu sportowego. Sklepy modelarskie i papiernicze często realizują druk kalkomanii na zamówienie. Do utrwalenia kalkomanii stosuje się lakier, co redukuje jej podatność na uszkodzenia.

Są to transferowe wydruki na formach zabezpieczonych papierowym podkładem. W celu nakładania kalkomanii wystarczy jedynie namoczyć papierowy podkład, przez co aktywuje się klej. Następnie należy przyłożyć do dowolnego przedmiotu, nie ma znaczenia czy będzie on papierowy, plastikowy lub drewniany. Namoczony klej efektywnie przenosi warstwę druku i zapewnia wysoką przyczepność oznaczenia. Po upływie kilkudziesięciu sekund wystarczy zsunąć folię i pozwolić drukowi wyschnąć, w celu zabezpieczenia efektu można osłonić druk lakierem bezbarwnym. Tego typu tymczasowe ozdoby doceniane są w pracy fotografa podczas sesji zdjęciowych ze względu na łatwość w usuwaniu i używaniu. Dla bardziej wymagających użytkowników zalecana jest kalkomania na zamówienie. Będzie powstawać wedle zaleceń klienta w ustalonej jakości, ostrości zapewniającej odwzorowanie detali, w kolorze lub czarno biała. W tym przypadku zalecane jest również stosowanie specjalnych preparatów Microskale Sol i Mikroscale Set, które skutecznie wstrzymują powstawanie pęcherzyków powietrza.

Powiązane artykuły artystyczne dla dzieci

W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi kolorowanki dla dzieci, kolorowanki wodne - zmieniają barwy podczas kontaktu z mokrym pędzelkiem, kolorowanki farbami. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić zestaw artystyczny dla swojego maluszka. Dostępne są farby dla niemowląt z bezpiecznych składników, kolorowe mazaki, naklejki dla dziewczynki i dla chłopca. Artykuły cieszące się dużą popularnością to miękka, kolorowa i łatwa do sprzątnięcia masa plastyczna dla dzieci oraz dlugopis dla dzieci w różnych wariantach, kolorach i kształtach.

×