Naklejki dla dzieci - dla chłopca i dziewczynki

Naklejki dla dzieci do zabawy - na ścianę, meble, paznokcie i inne

Naklejki dla dzieci to forma aktywności plastycznej, która zachęca wszystkie dzieci do kreatywnej zabawy. Dostępne w sklepie naklejki trafiają w serca każdego dziecka. Jakie naklejki uwielbiają dzieci? Do najlepszych naklejek zaliczamy:
  • naklejki na ścianę dla dzieci, aby wzbogacić wyobraźnią malucha pokój
  • naklejki na meble
  • naklejki na paznokcie, szczególnie lubiane przez dziewczynki
  • szkolne naklejki, dla kilkulatka i przedszkolaka
  • naklejki wielorazowe zapewnią wiele zabawy mniejszym dzieciom, które dopiero się uczą i zaczynają przygodę z naklejkami
Wysoka jakość naklejek, zarówno pod względem wykonania jak i wartości edukacyjnych oraz plastycznych, sprawia, że naklejki te są chętnie kupowane także na prezent. Naklejki Djeco, Floss&Rock, Londji, Ooly i inni producenci w sklepie zapewnią długie godziny naklejkowania dla Twojego dziecka.

Książeczki z naklejkami, naklejki wielorazowe, a może naklejki do druku?

Zestawy naklejek są bezpieczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz dla tych mniejszych, np. dla dwulatka. Kolorowe naklejki to prosta w użyciu i efektywna dekoracja każdej książki i zeszyciku dla dzieci, każdego pokoju i ściany.Naklejki wielorazowe możesz odklejać i przyklejać podobnie do magnesu. Naklejki dla przedszkolaka to ciekawa propozycja na stworzenie bajkowego wnętrza w każdej książce.

Naklejki szkolne: jak wpływają na rozwój dziecka?

Naklejki szkolne odgrywają istotną rolę w rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach. Proces naklejania znacząco wspiera rozwój motoryki małej, ćwicząc umiejętności sprawnego korzystania z dłoni i palców, co z kolei prowadzi do większej aktywności maluszka. Kolorowe naklejki stymulują również rozwój emocjonalny, kreatywność oraz umiejętności artystyczne dzieci już od najmłodszych lat. Dodatkowo, poprzez wybieranie i przyklejanie naklejek, dzieci uczą się podejmowania decyzji oraz rozwijają swoją wyobraźnię, co jest kluczowe w ich ogólnym rozwoju poznawczym.

Wyświetlanie 1–48 z 55 wyników

Filtry
×