Nosidełka dla dzieci i niemowląt

Ergonomiczne nosidełko do noszenia dzieci i niemowląt

Nosidełko dla dziecka powinno być bezpieczne i ergonomiczne. Przetestowane i poddane ocenie lekarzom pediatrom, ergonomiczne nosidełko zapewnia bezpieczny transport zarówno niemowlakom, jak i dzieciom, ale oferuje także komfort noszenia dla rodziców. Babybjorn to zaufana marka, która tworzy nosidełka dla dzieci i niemowląt. Sprawdź nosidełko babybjorn dostępne w sklepie, jeżeli szukasz sprawdzonej jakości.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze nosidełka?

Dla każdego rodzica, wybór odpowiedniego nosidełka dla dziecka nie jest łatwy. Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Poznaj zalety nosidełka baby bjorn:
  • Prawidłowa pozycja nóżek niemowlaka w pozycji "żabki" - dla prawidłowego rozwoju stawów biodrowych
  • Odpowiednie wsparcie dla pleców dziecka - umożliwia mu utrzymanie naturalnej, zaokrąglonej pozycji kręgosłupa.
  • Odpowiednie wsparcie dla głowy i szyi dziecka
  • Szeroki panel w ergonomicznym nosidle, czyli materiał otaczający uda, pupę i plecy dziecka - zapewnia wsparcie dla całej długości ud
  • szerokie paski na ramiona rozkładające równomiernie ciężar dziecka - dla wygody rodzica
  • prostota w zakładaniu i zdejmowaniu nosidełka
  • bezpieczne materiały i farby z rygorystycznymi certyfikatami OEKO-TEX®

Wyświetlanie wszystkich wyników: 47

Filtry

W jakim wieku można nosić dziecko w nosidełku?

Kiedy stajesz się rodzicem, pragniesz wszystkiego co najlepsze dla swojego noworodka. Nosidełko noworodka baby bjorn może być używane od momentu narodzin dziecka, które ma minimum 53cm i waży ponad 3,5kg, do około trzeciego roku życia.

Czy nosidełka ergonomiczne dla niemowląt baby bjorn są zdrowe?

Wszystkie produkty marki baby bjorn otrzymały pozytywną opinię wydaną przez Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder. To oznacza, że nosidełko ergonomiczne dla dziecka baby bjorn zapewnia utrzymanie pleców twojego dziecka w odpowiedniej, bezpiecznej pozycji. Nosidełko dziecięce ma ergonomicznie zaprojektowane pasy i pas biodrowy rozkładają ciężar dziecka równomiernie, co minimalizuje obciążenie dla pleców i barków rodziców.

Nosidełka turystyczne, a spacer na świeżym powietrzu

Nie musisz rezygnować z aktywnego trybu życia, po przyjściu na świat niemowląt. Nosidła turystyczne oferują wygodne noszenie swojego dziecka, spacerując na powietrzu z maluszkiem. Bezpieczne korzystanie i dopasowanie nosidełka babybjorn nie tylko ułatwia codzienne aktywności, ale także wspiera budowanie silnej więzi między rodzicem a dzieckiem.

Gdy pogoda za oknem jest brzydka, a ty musisz wyjść zapomnij o ciężkich okryciach i nieporęcznych kocach. Sprawdź zimowy pokrowiec do nosidełka z termoizolacją i odpornością na wiatr oraz wodę, pasuje do każdego nosidełka BABYBJORN, idealne na każdą pogodę.

×