Szampon i płyny do kąpieli dla dzieci i niemowląt - kosmetyki od 0+

Szampon dla dzieci oraz płyn do kąpieli

Bezpieczny szampon do włosów i płyn do kąpieli dla dzieci to jeden z pierwszych zakupów rodziców jeszcze zanim noworodek przyjdzie na świat. Skóra dzieci jest niezwykle wrażliwa i delikatna, dlatego każdy rodzic szuka najlepszy szampon i płyn do kąpieli. Wraz ze wzrostem malucha, nabywa on naturalnej odporności oraz tolerancji na substancje zawarte w kosmetykach do kąpieli. W porównaniu do skóry dorosłego, skóra małego dziecka składa się z trzech warstw: naskórka, skóry właściwej oraz warstwy podskórnej. Do substancji drażniących dzieci zaliczamy:

  • promieniowanie UV,
  • tanie kosmetyki,
  • kosmetyki dla dorosłych,
  • perfumy,
  • twarda woda.
Aby zadbać o komfort i zdrowie dziecka, wybieraj sprawdzone szampony dla dzieci i niemowląt oraz płyny do kąpieli od sprawdzonych producentów. Szampony Linea MammaBaby 0+ wolne są od szkodliwych barwników i substancji oraz są testowane na obecność niklu, chromu i kobaltu. Szampony i kosmetyki Linea MammaBaby posiadają certyfikat COSMOS, potwierdzający produkcję zgodnie z najwyższymi możliwymi praktykami zrównoważonego rozwoju. Szampon do włosów dla dzieci dostępny w ofercie sklepu whybaby.pl to wyłącznie pewne, markowe produkty.

Jaki płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt?

Każdy rodzic, szczególnie we wczesnym etapie, poszukuje najlepszego płynu do kąpieli dla swojego dziecka. Płyny, pianki i żele do kąpieli w sklepie whybaby.pl są wolne od barwników i szkodliwych substancji, podobnie jak szampony. Płyny do kąpieli dla dzieci i niemowląt są stworzone, aby zadbać o delikatną skórę malucha. Naturalne składniki w kosmetykach zapewniają nawilżenie i oczyszczenie skóry dziecka. Dostępny także płyn do kąpieli w zestawie z szamponem do włosów i innymi kosmetykami. Aby zadbać w pełni o higienę i właściwe umycie dziecka, warto zaopatrzyć się w specjalne myjki i gąbki do mycia dzieci i niemowląt. Każdy maluch lubi spędzać czas w wodzie, więc zadbaj o jego komfort i bezpieczeństwo ze specjalnymi wanienkami dla dzieci. Zapewnij malcowi ekscytującą oraz edukacyjną zabawę z zabawkami do kąpieli.

Gdy już masz odpowiednie akcesoria i kosmetyki do kąpieli dziecka, pamiętaj o mięciutkich bawełnianych ręcznikach dla dzieci z kapturem i kosmetykach dla dzieci, szczególnie kremach do pielęgnacji skóry dziecka.

Kąpiel w wannie lub wanience to świetna zabawa z bezpiecznymi kulami do kąpieli. Koloryzujące, relaksujące, kojące kule do kąpieli dla dzieci. Kąpiel zamienia się w barwną zabawę od pierwszych chwil! Sprawdź także zestawy do samodzielnego robienia kuli do kąpieli. Wyjątkowa zabawa kreatywna malucha z rodzicem gratis!

×