Przewijak dla dziecka - bezpieczne przewijaki dla dzieci i niemowląt

Bezpieczne i praktyczne przewijaki dla dzieci i niemowląt

Każdy rodzic doskonale wie, że mały człowiek po narodzeniu wymaga częstego przewijania, czasem nawet kilkanaście razy dziennie. Jako opiekunowie szukamy najbardziej wygodnej, bezpiecznej i praktycznej przestrzeni, na której szybko i łatwo przebierzemy maluszka. Na rynku dostępne są rozmaite wzory przewijaków dziecięcych, które wykonane są z przeróżnych materiałów. Czym kierować się przy wyborze i jaki przewijak dla noworodka wybrać?

Przewijaki dla niemowląt na komodę - stacja w jednym miejscu

Pierwszym modelem, jaki można znaleźć w sklepach, jest przewijak do dziecka mocowany na meblu, którym można umieścić na komodzie lub przymocować na łóżeczku niemowlęcym. Zazwyczaj są to twarde przewijaki i świetnie sprawdzają się, gdy większość czasu spędzamy w domu, a nasze maleństwo przebieramy w jednym miejscu. Przewijak na komodę jest łatwy w utrzymaniu jeżeli chodzi o czystość, a dodatkowo zapewnia dużo miejsca na potrzebne akcesoria, więc spokojnie można umieścić na nim koszyk z pieluszkami, chusteczki nawilżane i inne pielęgnacyjne przybory. Półeczki w komodzie zapewnią również wygodę w dostępie do ubranek małego dziecka. Jednak dbając o kręgosłup i komfort maluszka, na komodę z przewijakiem należy zamontować matę do przewijania, aby rozebranego bobasa nie kłaść wprost na zimny i twardy mebel.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Filtry

Sztywne i składane dziecięce przewijaki przenośne

Jeżeli cenimy sobie mobilność, warto zaopatrzyć się w przewijak przenośny. Wśród nich znajdują się dwa rozwiązania najczęściej wybierane przez rodziców - przewijak niemowlęcy w formie nakładki lub składane, materiałowe przebieraki dla niemowlat. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego możemy korzystać zarówno w domu, jak i na spacerze, w podróży lub podczas wizyty w nowym miejscu. Mały przewijak dla dzieci to rozwiązanie idealne, gdy nasz maluch śpi w różnych miejscach i chcemy przebierać go tam, gdzie jest nam najwygodniej - można położyć go na łóżeczko i komodę, a także w każdym innym dostępnym miejscu. Są one łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub nawet przemyć pod bieżącą wodą, bez zbędnego demontażu, jak w przypadku przewijaków na meblach.

Przewijaki składane świetnie sprawdzą się podczas spacerów, a ich dodatkowym atutem jest zajmowanie małej przestrzeni. Dostępne w naszym sklepie internetowym maty wyposażone są w kieszonki na wszelkie niezbędne produkty, takie jak pieluszki, chusteczki czy ubranka, co ułatwia przenoszenie i dostęp do niezbędnych przyborów. W akcesoriach do przewijania niemowląt należy zwrócić uwagę na higienę. Wszystkie modele przewijaków materiałowych w naszej ofercie można czyścić wilgotną ściereczką.

Przewijak dla dziecka twardy czy miękki - co wybrać?

Zależnie od potrzeb i przeznaczenia, wybór przyboru do przewijania dziecka należy dopasować do indywidualnych preferencji opiekunów. Te produkty mają przede wszystkim ułatwić przewijanie maluszka i utrzymanie czystości. Miękkie i twarde przewijaki na łóżeczko i te składane posiadają swoje wady i zalety - sztywne łatwiej jest umyć, a miękkie wygodniej przenosić. Wszystkie nasze przewijaki cechuje najwyższa jakość i niepowtarzalny design, dlatego warto zastanowić się nad kupnem zestawu - sztywnego przewijaka do domu i składanej opcji, na której nasz niemowlak zostanie przewinięty na spacerze lub w podróży.W naszym sklepie oferujemy wszystko dla małych dzieci - sprawdź nasze krzesełka do karmienia niemowląt, leżaczki dla dzieci czy też podkładki dla dzieci na stół. Proponujemy smoczki dla małych dzieci oraz śliniaczek dla niemowlaka.

×