Klocki magnetyczne dla dzieci

Klocki magnetyczne dla dzieci - duże i małe - Magna Tiles, Pixio

Klocki magnetyczne w sklepie dla dzieci whybaby.pl to przeróżne klocki z magnesami w dużych i małych rozmiarach. Staranna selekcja najlepszych producentów pozwoli Ci wybrać najlepsze zabawki magnetyczne, również jako zestaw klocków magnetycznych. Klocki magnetyczne sprawdzą się zarówno dla 3-latka jak i 10-latka - ta zabawa nigdy się nie nudzi i wciąż dostarcza porcji nowej wiedzy, czy to konstrukcyjnej czy.. matematycznej.

Wyświetlanie 1–48 z 76 wyników

Filtry

Trójwymiarowe klocki magnetyczne czy są bezpieczne?

Zestawy wykonane z wysokiej jakości plastiku MABS, polecane są do użytku w domach, jak i klocki magnetyczne do przedszkola oraz pomoc edukacyjna do szkoły. Elementy są doskonałym wyborem dla dzieci od 3 roku życia, oferując zabawę, która rośnie wraz z dzieckiem. Polecane przez pedagogów i nauczycieli, zabawka ta szybko zyskała zaufanie rodziców i maluchów. Dostępne na rynku klocki trójwymiarowe Magna Tiles przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałości. Klocki Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Magnes umieszczony jest w wewnątrz plastikowych elementów, co uniemożliwia ich wydostanie. Zaokrąglone krawędzie zapobiegają przed skaleczeniem się dziecka. Co więcej, zestawy klocków są odporne na pękanie i łamanie. Warto wspomnieć, że w klockach znajdują się wysokiej jakości magnesy neodymowe, a w kostkach magnetycznych Magna Qubix - magnesty ceramiczne (ferrytowe).

Jaki mamy wybór klocków magnetycznych dla dzieci i maluchów?

Mamy do wyboru dwa typy klocków Magna-Tiles, począwszy od płytki magnetyczne - klasyczne klocki magnetyczne dla dzieci oraz klocki klockami magnetycznymi Magna Qubix. Można również wyróżnić kilka serii klocków Magna Tiles:

  • Zestawy klasyczne: Klocki Magnetyczne Classic 32 el., Klocki Magnetyczne Classic 100 el., Klocki Magnetyczne Metropolis 110 el, Klocki Magnetyczne Stardust 15 el., a także zestawy Klocki Magnetyczne House 28 el. drzwi, schody oraz elementy w kształcie litery "C" oraz "T"
  • Magna Tiles Animals, gdzie znajdziemy zwierzęta z farmy i te dzikie, które możemy spotkać w lesie czy zoo. Klocki Magnetyczne Jungle Animals 25 el. - zabawki z klocków wprowadzą nas w świat dzikich zwierząt - lwa, tygrysa, krokodyla. Klocki Magnetyczne Arctic Animals 25 el. zobaczymy podwodny świat arktycznych zwierząt – pingwin, foka, niedźwiedź polarny mały i duży oraz wieloryb. Klocki Magnetyczne Farm Animals 25 el. dzieci pragnących poznać zwierzęta z farmy - kurczak, koń, krowa i świnia. Klocki Magnetyczne Safari Animals 25 el. poznaj zestaw do wyobraźni słoń, żyrafa, małpka i władca dżungli – lew.
  • Magna Tiles Dino Word - dzięki temu zestawowi klocków, maluch w pełni pozna dinozaury. Ruchome elementy będą idealnym prezentem dla 4 latka, 5 latka jak i 6 latka - dopasowane do każdego wieku dziecka. Dla każdego fana dinozaurów można kupić zestaw lub same figurki dinozaurów.
  • Magna Tiles Builder - Klocki pozwalają na łączenia zestawów, tworzenie wieżowców, apartamentowców, domów dodając pojazdy z innych elementów Magna Tiles.

Na koniec, aby utrzymać porządek, polecamy skrzynię na klocki/mata interaktywna 2w1. Powiększ swoją kolekcję klockami magnetycznymi Magna Tiles, gdzie nauka poznawania liter, cyfr, kolorów, kształtów, wzorów, figur geometrycznych staje się przyjemniejsze i zachęcające dzieci do edukacji.

Już teraz z whybaby.pl możesz łączyć zabawę z nauką, gdzie wyobraźnia dziecka w każdym wieku nie zna granic.

Jak Magna-Tiles wspierają rozwój dziecka?

Magna-Tiles to nie tylko klocki, a łączenie zabawy z nauką. Znane i uwielbiane tak przez rodziców, jak i przez dzieci zabawki magnetyczne stymulują zmysły podczas zabawy. Kluczowy jest rozwój poznaczy, który pobudza ciekawość i funkcje poznawcze. Łączenie klocków to nauka budowania pewności siebie i umiejętności dążenia do celu. Układanka dla 3 latka stymuluje małą motorykę i koordynację ręka-oko, dzięki potrzebie manipulowania obiektami i dopasowywaniu klocków do siebie pobudza kreatywne myślenie. Jeżeli szukasz czegoś bardziej klasycznego dla maluchów, sprawdź także dostępne w sklepie układanki drewniane dla dzieci.

Zabawki magnetyczne, integracja Magna-Tiles z innymi zabawkami edukacyjnymi

Elementy łączą się przez magnes co umożliwia, tworzenie nieograniczonych konstrukcji. Każdy z zestawów jest ze sobą kompatybilny, umożliwiając integrację różnych zestawów, klocki możemy łączyć w jedną zabawę. Kategoria zabawki dla dzieci pozwoli Ci sprawić radość maluszkowi. Znajdź ulubione klocki, a my dołożymy wszelkich starań aby paczka dotarła na czas. Szybka wysyła gwarantuje satysfakcję zakupów, dużo zabawy i wolny czas dla rodzica.

×