Kredki świecowe dla dzieci - świetny wybór dla małych dzieci

Kredki świecowe, zwane kredkami woskowymi, dla małych dzieci są popularne, ponieważ świecowe kredki charakteryzują się żywym, intensywnym kolorem. Kształt kredek świecowych dla niemowląt ułatwia maluszkom rysowanie. Kredki woskowe są bezpieczne dla dzieci - wykonane są zazwyczaj na bazie parafiny lub wosku pszczelego wysokiej jakości i barwników. Wybierz kredki z papierową ochronną owijką, dzięki której podczas rysowania nie brudzą rąk. Kredki świecowe dla kilkulatka i rocznego dziecka są miękkie, dzięki czemu zapewniają nasycone kolory oraz doskonałe krycie bez dużej intensywności przyciskania. W odróżnieniu od kredek ołówkowych, kredki świecowe i woskowe nie wymagają temperowania. Kredki woskowe mogą mieć trójkątny kształt, który pomaga zachęcić maluszka do zachowania prawidłowego chwytu rączką. Kredki świecowe przyjmują różne kształty, aby pobudzić dziecięcą wyobraźnię i dobrze leżeć w dłoni Twojej pociechy.

Kredki woskowe możesz zamówić w opakowaniu zawierającym 6 kredek, dostępne jest także 12 kolorów czy nawet zestawy zawierające 24 kredek. Każda kredka posiada papierową ochronną owijkę w barwie kredki. Dużym atutem kredek świecowych jest to, że się nie kruszą, czego nie można powiedzieć o kredkach pastelowych. Kolorowy zestaw kredek może towarzyszyć stawianiu pierwszych kroków w rysowaniu Twojej pociechy. Kredka świecowa będzie zachęcać najmłodszych do interesującej, twórczej zabawy.

Sprawdź artykuły plastyczne znanych marek dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach

Oferujemy produkty czołowych producentów na rynku kredek. Kredki świecowe cena zestawu zależy głównie od liczby kredek. Oferujemy możliwość kupowania online, z dostawą do domu lub paczkomatu. Asortyment, które oferujemy, produkowany jest z materiałów wysokiej jakości. Nasz sklep z zabawkami posiada ofertę, której nie wstydziłby się żaden sklep papiernicz - mogą Państwo zamówić u nas nie tylko wysokiej jakości kredki woskowe ale też inne produkty szkolne i artystyczne, m.in.: kredki plastikowe, kredki brokatowe, które sprawiają, że prace maluszka się błyszczą, ołówkowe kredki świetne do szczegółowego rysowania i wiele innych.

×