Kolorowe kredki dla dzieci - dla chłopca i dziewczynki

Znajdź z nami najlepsze kredki dla dzieci

W naszej ofercie znajdziesz zarówno pierwsze kredki dla roczniaka, grube kredki dla małych dzieci jak i kredki profesjonalne, idealne dla dzieci oraz dorosłych uczęszczających na zajęcia artystyczne. Kolorowa kredka powinna być w każdym piórniku. W naszym sklepie internetowym oferujemy dobre kredki do kolorowania dla najmłodszych, kredki szkolne, super kredki brokatowe i wiele innych. Oferujemy szeroki wybór kredek ołówkowych i świecowych. Kredki wspierają rozwój małej motoryki, kreatywności i zmysłu wzroku. Umiejętności motoryczne maluszków intensywnie się rozwijają.

Kredki dla kilkulatka w przyjemnych pastelowych kolorach

Magiczne kredki wielokolorowe również zamówią Państwo w naszym sklepie. Duży wybór kredek dla dzieci zachwyci każdego miłośnika rysowania. Kredki do malowania sprawdzą się w szkole na plastyce. Popularne są również brokatowe kredki do szkoły i pastele, którymi można kolorować na sucho i na mokro. Nasz sklep oferuje produkty dostosowane do zaawansowania osoby rysującej. U nas znajdziesz szeroki wybór kredek, zarówno dla 12m + dzieci jak i kredki drewniane do prac plastycznych dla profesjonalisty. Kolor kredki dla malucha może być trudnym wyborem, więc oferujemy zestawy gdzie brzdąc będzie miał 24 kolory, a nawet takie gdzie do wyboru będzie 36 barw. Największy zestaw kredek dla dzieci zawiera aż 120 kolorów kredek z wytrzymałym grafitem. Mamy też grube kredki o trójkątnym kształcie cenionych marek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Filtry

Pierwsze kredki dla rocznego dziecka będą wspierać rozwój jego umiejętności manualnych

Pierwsze kredki dla dziecka powinny być grubsze, niż te dla starszych dzieci, ponieważ maluszek dopiero doskonali ruchy swoich rączek i dłoni. Dobre kredki do rysowania i kolorowania dla najmłodszych powinny być grube, aby zapewnić maluszkom wygodę uchwytu. U nas zamówisz idealne pierwsze kredki dla malucha, niemowlaka, dwulatka. Kredki dla 1 5 rocznego dziecka oraz kredki dla dwulatka powinny być miękkie i zmywalne, tak aby brzdąc nie miał kłopotów ze szkicowaniem, a my ze zmywaniem, w przypadku, gdy pociecha zdecyduje się, że ściana powinna być wielokolorowa. Kredki dla najmłodszych można znaleźć pod nazwą "moje pierwsze kredki artystyczne" - są to kredki do rysowania dostosowane do maluszków.

Wszystkie kredki w naszej ofercie wykonane są przez najlepszych producentów z produktów premium, bezpiecznych dla Twojej pociechy. Kredki kolorowe i najlepsze kredki dla dzieci 12m+ w wielu wariantach i nasyconych kolorach są gwarancją bezpiecznej, kreatywnej zabawy. Aby pomóc maluszkowi rozwijać swoje umiejętności motoryczne można przygotować kredki dla niemowlaka, które rozbudzą jego twórczość i zachęcą do ćwiczenia. Dla starszych proponujemy kredki swiecowe, akwarelowych, kredki woskowe albo dwustronne kredki rysunkowe. Kredki dwustronne mają różne kolory na obu końcach. Jeśli chodzi o kredki dla malutkich dzieci - nie zaleca się cienkich kredek, gdyż rysowanie obrazków może sprawić dzieciom trudność.

Więcej zabawek artystycznych

Jeśli chodzi o plastyczne zabawki dla dzieci w naszym sklepie znajdują się m. in.: malowanki wodne, które pokazują kolory, przy kontakcie z mokrym pędzelkiem, malowanki do kolorowania farbami, do których przydadzą się także zestawy farb dla dzieci, mazaki dwustronne z końcówkami różnej grubości, dobre kredki ołówkowe, z którymi w parze idą obrazki do kolorowania. W kategorii zabawki artystyczne znajdą Państwo również długopis zmazywalny dla dzieci idealny do nauki pisania, zestaw kalkomanii, który pozwala przenieść ulubione postacie lub zwierzątka na papier, za pomocą ołówka, zestaw naklejek dla dzieci super do ozdobienia notesiku lub mebli. Popularnością wśród najmłodszych cieszy się również masa plastyczna dla 2 latka.

×