Kaski dla dzieci na rower

Kask dziecięcy na rower

Szukasz gdzie kupić kask dziecięcy na rower lub hulajnogę albo inny sport dla swojego dziecka? Znajdziesz go w ofercie sklepu internetowego whybaby.pl! Bezpieczne kaski dziecięce dla najmłodszych sportowców. Zadbaj o komfort i zdrowie swojego malucha już dziś. Szeroki wybór regulowanych kasków dla chłopców i dziewczynek. Zabezpiecz malucha podczas jazdy na rowerze i innych aktywnościach fizycznych. Przedmioty wykonane są z bezpiecznych tworzyw, wolnych od szkodliwych substancji. System regulacji pozwala precyzyjnie i łatwo dostosować kask do wielkości i kształtu głowy aby jak najlepiej chronić Twojego malca.

Dostępne w sklepie internetowym whybaby.pl kaski charakteryzują się:

 • ochronnym piankowym wypełnieniem,
 • uniwersalnym rozmiarem 3-7 lat - świetne dla trzylatków jak i pięciolatków,
 • posiadają otwory wentylacyjne, aby dziecko się nie pociło nadmiernie,
 • regulowane paski pod brodą, umożliwiający założenie czapki,
 • specjalny system regulacyjny dopasowujący kask do głowy dziecka, dzięki czemu rośnie on wraz z Twoim maluchem,
 • tworzywa spełniają wysokie normy bezpieczeństwa, a sam produkt zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa!

Kolorowy kask dla dziecka

Oprócz walorów bezpieczeństwa, pamiętaj że produkt musi podobać się użytkownikowi końcowemu! Dziewczynka i chłopiec znajdą swój ulubiony kask w ofercie naszego sklepu internetowego. Pozwól im wybrać między kolorowymi, bajkowymi kaskami lub jednobarwnymi, które same ozdobią wraz z naklejkami dla dzieci dostępnymi w naszej ofercie!

Rowerki i hulajnogi dla dzieci - ruch na świeżym powietrzu zawsze w modzie

Kupujesz dopiero rowerek lub hulajnogę? Sprawdź pełną ofertę w naszym sklepie, być może nasz opis produktu pomoże Ci w wyborze!
 • rowerek biegowy - świetny dla początkujących dzieci, np. dwulatków. Jest to także pewny prezent dla dziecka na roczek!
 • rowerek trójkołowy - proste, ponadczasowe rowerki trójkołowe dla maluchów odpowiednie dla dzieci od drugiego roku życia,
 • rowerek na pedały - ostateczna forma rowerku dla dzieci. Maluch jeździ z dwoma lub czterema kołami, w zależności od własnych preferencji!
 • hulajnoga balansowa trójkołowa - często pierwszy wybór rodziców już dla 12-miesięcznych maluchów,
 • hulajnoga balansowa dwukołowa - hulajnoga, która towarzyszy dzieciom od trzeciego roku życia na długi, długi czas!

Bez znaczenia jaki sport uprawia Twoje dziecko, pamiętaj że jest maluchem, który dopiero się uczy. Odpowiedni, bezpieczny kask dla dziecka jest nie tylko zalecany, ale i wymagany!PS Czy wiesz, że nawodnienie małego sportowca jest bardzo ważne dla poprawnego funkcjonowania i rozwoju dziecka? Sprawdź sportowe bidony dla dzieci w ofercie sklepu!

Jaki kask dziecięcy na rower? Jak wybrać dziecięcy kask rowerowy?

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze podczas uprawiania sportu na dworze, dlatego wybierz solidny i funkcjonalny kask, który będzie towarzyszyć mu przez lata. Wybór odpowiedniego kasku dla dziecka to kluczowe zadanie każdego rodzica, który chce zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze, hulajnodze czy na nartach. Przede wszystkim dopasuj kask do wieku i rozmiaru głowy swojego dziecka. Dostępne kaski dziecięce są uniwersalne oraz rosną wraz z dzieckiem dzięki systemom regulacyjnym. Przy pierwszym założeniu, ustaw długość zazwyczaj trzech pasków dopasowując kask do głowy dziecka. Powinien on stabilnie przylegać do głowy i nie przesuwać się, gdy maluch porusza głową. Sprawdź także materiał kasku, aby był bezpieczny dla skóry. Zazwyczaj sprawdzone, markowe produkty dbają o jakość użytych materiałów. Kaski z certyfikatem bezpieczeństwa będą najlepszym wyborem, ponieważ gwarantują, że spełniają określone standardy bezpieczeństwa.

×