Kocyk przytulanka dla niemowląt • Szmatka przytulanka

Szmatka przytulanka dla niemowląt - pierwsza zabawka Twojego maluszka

Gdy przychodzi na świat nasze dziecko, zastanawiamy się, jakie zabawki będą najlepsze i najbezpieczniejsze dla naszej pociechy. Gdy kompletowana jest wyprawka, każdy rodzic szczególnie zastanawia się nad przytulanką, która pomoże maluchowi spokojnie zasnąć. Najlepszą zabawką, bezpieczną już od pierwszych dni życia, jest kocyk przytulanka szmatka, która świetnie sprawdzi się do spania w domu, w wózku i podczas podróży samochodem.

Kocyk przytulanka z maskotką - sekret spokojnego snu

Jednym z najczęstszych problemów, z jakimi borykają się rodzice dzieci i niemowląt, są kłopoty z zasypianiem i przebudzanie w nocy. Z pomocą przychodzi wyjątkowy, miękki i bezpieczny koc przytulanka, który spełnia rolę maskotki, a jednocześnie, dzięki przenoszeniu zapachu mamy, daje niemowlakowi poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Szmatka przytulanka idealnie sprawdza się również, gdy nasza pociecha musi spać w nowym miejscu - dzięki temu znajomemu elementowi, jakim jest szmatka do przytulania, każdy maluszek czuje się całkowicie bezpieczny nawet w obcym łóżeczku.

Wyświetlanie 1–48 z 58 wyników

Filtry

Przytulanka szmatka dla niemowlaka - wyjątkowe wzory i kolory

Obecnie kocyk-przytulanka dla Twojego dziecka to już nie tylko szary króliczek, misie lub lalki. W naszej ofercie posiadamy urocze przytulanki i maskotki dla dzieci różnych marek o niepowtarzalnych wzory i kształtach, którymi zachwyci się każdy dorosły. Linia modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym wykonana została z przyjemnego i miękkiego w dotyku materiału, przypominającego muślinową pieluszkę, który zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo nawet dla najbardziej delikatnej skóry Twojego maluszka.

Kocyk przytulanka dla niemowląt - z myślą o zabawie na długie lata

Przytulanka kocyk dla niemowlaka to częsty wybór, gdy chodzi o pierwszą zabawkę dla dziecka. Szybko okazuje się jednak, że ten produkt, jakim jest szmatka przytulanka królik nie ma sobie równych i nie tylko najmłodsze dziecko, ale też nieco starsze, uwielbia towarzystwo tej zabawki. Ten najważniejszy pluszak szybko może znaleźć się w buzi malca, służąc jako gryzak, a po ząbkowaniu stanie się zwykłą, małą maskotką, którą z pewnością malec będzie najlepiej bawił się i stworzy niesamowite wspomnienia.

×