Pozytywka dla niemowląt | sklep

Zabawka z pozytywką dla niemowląt - pamiątka z melodią

Pozytywka wielu z nas kojarzy się z krótką melodią z wczesnych lat dzieciństwa, zaklętą w małej szkatułce. To niepozorne pudełko z pozytywką dla dzieci i niemowląt jest piękną pamiątką z wczesnych lat dziecięcych, a dźwięki wydawane przez szkatułkę pozytywkę pamiętamy nawet w późnej dorosłości. Istnieje wiele modeli pozytywek, a każda szkatulka gra inną, wyjątkową melodię. Różne sklepy internetowe z zabawkami oferują pozytywki dla niemowląt, jednak dlaczego warto wybrać właśnie nasze, w pełni bezpieczne pozytywki dla dzieci?

Pozytywka dla niemowlaka - melodia, która ułoży maluszka do snu

Szkatułki z pozytywką dla dziewczynki i chłopca odgrywają piękne kołysanki i spokojne melodie, które rodzicom pomogą w utuleniu dziecka do snu. Delikatne melodie trwają tak długo, by ułatwić mu zaśnięcie, a gdy trzeba wyciszą i uspokoją malucha. Nakręcając pozytywkę już od pierwszych dni życia, przyzwyczajamy maluszka do dźwięków i sprawiamy, że dziecko zacznie kojarzyć zasypianie z melodią. Dzięki temu w późniejszym etapie ułatwimy maluchowi ułożenie się do snu zarówno w domu, jak i w nowym środowisku. Znajoma melodia pozwoli spokojnie zasnąć dziecku, wyciszając je i uspokajając.

Pozytywka dla niemowląt - wyjątkowy prezent na lata

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór pozytywek, które są doskonałym pomysłem na prezent z okazji narodzin, a także w późniejszych etapach życia dziecka. Pozytywka dla noworodka może być jedną z pierwszych zabawek, która z pewnością przypadnie do gustu niejednemu dorosłemu i dziecku. Pozytywka dla najmłodszych dzieci nie musi mieć formy szkatułki- może być zabawką do zawieszenia w wózku lub łóżeczku, a chwytając specjalny uchwyt poprzez pociągnięcie maluch uruchomi dźwięk pozytywki.

Pozytywka dla dzieci - piękna karuzela w dziecięcym pokoiku

Pozytywka szkatułka to nie tylko piękne dźwięki - jest to naprawdę niezwykła zabawka dla dzieci. Pozytywka z projektorem rozwija zmysły wzroku i słuchu, dzięki dodatkowej funkcji, jaką jest projekcja różnych kształtów na ściany w pokoiku. Wysokiej jakości pozytywki dla niemowląt mogą także działać jako lampka nocna, która emituje delikatne światło. Dostępne w naszym sklepie produkty z kategorii zabawki z pozytywką posiadają różne dodatkowe funkcje, które z pewnością doceni każdy nasz klient. Gwarantujemy duży wybór pozytywek dla niemowląt już od pierwszego miesiąca życia w uroczych, pastelowych kolorach, które pięknie dopełnią dekoracje dziecięcego pokoiku. Sprawdź także inne produkty (na przykład zabawki dla niemowlaków, lampki do pokoju dziecięcego czy też projektor dla dziecka), które przygotowaliśmy z myślą o Twojej pociesze!

×