Piłeczki sensoryczne dla niemowląt - sklep

Piłki sensoryczne - zabawa i rozwój każdego maluszka

Zabawki sensoryczne dla dzieci to coraz bardziej popularne akcesorium wśród młodych rodziców. Nie mam się co dziwić - te zabawki spełniają wiele funkcji i zapewniają rozwój zmysłów już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Rozwijanie zmysłów dziecka to niezwykle ważne zadanie, które należy wspierać mądrymi i bezpiecznymi zabawkami. Aby pomóc rodzicom w wychowywaniu maluszków, nauce ostrego widzenia, a dodatkowo łapania i chwytania, oferujemy wyjątkowe piłki sensoryczne dla dzieci.

Piłeczki sensoryczne dla niemowląt i dzieci - prawidłowy rozwój malucha

Sensoryczne piłeczki zawierają różnorodne wypustki, a delikatny masaż piłeczką pobudza receptory czuciowe dziecka i wzmacnia mięśnie dłoni i palców. Taki masaż jest bezpieczny i potrzebny od malucha do starszaka - u niemowlaka usprawnia chwytanie, a w przypadku dzieci nieco starszych jest świetnym ćwiczeniem przed nauką pisania lub trzymania kredek czy pędzli. To także doskonały produkt do angażowania zmysłu dotyku i nauki koordynacji wzrokowo-ruchowej. Sensoryczne piłki będą również wspierać prawidłowy rozwój integracji sensorycznej, a także pomogą maluszkowi poznawać nowe kształty, kolory, rozmiary i faktury.

Piłeczki sensoryczne dla niemowląt - okazja do poznawania świata dla najmłodszych dzieci

Różnorodne zastosowanie piłeczek sensorycznych sprawia, że każda zabawka może być ciekawym wyzwaniem, zaprojektowanym specjalnie dla każdego dziecka. Różne kolory, a także dźwiękowy charakter poszczególnych piłeczek sprawia, że pociecha z pewnością zainteresuje się tą zabawką. Często można spotkać się z pytaniem "piłeczki sensoryczne od kiedy?", na które odpowiadamy bardzo prosto - masaż możemy wykonywać dziecku już od pierwszych miesięcy życia, a jeżyki, które zawiera zestaw piłeczek sensorycznych, świetnie sprawdzą się jako gryzak dla każdego malucha.

Wyjątkowe i trwałe zabawki w niezwykłych kształtach i różnych kolorach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w której znajdą państwo różne marki, wzory i kolory wyjątkowych produktów, jak np. piłka do skakania dla 2 latka, kauczuk piłka, piłka gumowa dla niemowląt czy piłka dla niemowlaka.

×