Magna-Tiles

Filtry
 • 159,00 

  15-elementowy zestaw klocków magnetycznych Stardust, zawierający klocki z brokatem i lustrami. Sprawi, że Twoje dzieła będą lśniły! Stymuluj rozwój podczas zabawy Znane i uwielbiane tak przez rodziców, jak i przez dzieci klocki magnetyczne Magna-Tiles obok nieograniczonego potencjału doskonałej zabawy, mają mnóstwo atutów edukacyjnych. Poszerzają kompetencje poprzez stymulowanie wyobraźni i kreatywności, ćwiczenie motoryki i naukę myślenia przestrzennego.   W zestawie:

  • 4 klocki kwadratowe lustrzane
  • 7 klocków kwadratowych z brokatem
  • 4 klocki w kształcie trójkątów równobocznych
    Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem przy produkcji klocków magnetycznych Magna-Tiles. Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Klocki przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe. Uwaga: Zabawka dla dzieci od 3. roku życia. Ten produkt zawiera małe magnesy. W przypadku połknięcia należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

 • 159,00 

  Klocki Magnetycze ICE to fantastyczna alternatywa dla kolorowych płytek oferowanych w innych zestawach. Zbuduj akwarium, samolot odrzutowy i stwórz brylant - albo wkomponuj swoich arktycznych ulubieńców Magna-Tiles® w igloo i lodowe zamki. Najlepsze jest to, że nic się nie roztopi, gdy budujesz z ICE. Klocki łączą się z innymi zestawami Magna-Tiles. Klocki magnetyczne to zabawa bez końca Kreatywne klocki magnetyczne łączą się za pomocą znajdujących się w ich brzegach magnesów. Pozwalają tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe budowle tak, jak zapragnie mały konstruktor. Nauka poprzez zabawę Postaw na rozwój wyobraźni przestrzennej i kreatywności, stymulowanie motoryki małej i wspieranie realizacji nieskończenie wielu projektów budowlanych. Klocki magnetyczne dinozaury Magna-Tiles to pozbawiony granic świat najlepszych pomysłów. Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem przy produkcji klocków magnetycznych Magna-Tiles. Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Klocki przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe. Uwaga: Zabawka dla dzieci od 3. roku życia. Ten produkt zawiera małe magnesy. W przypadku połknięcia należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

 • 159,00 

  Konstrukcyjne klocki magnetyczne, z których dziecko zbuduje wszystko, o czym zamarzy! Magna-Tiles to klocki, które zdobyły serca dzieci na całym świecie. Kreatywne zestawy z magnetycznymi płytkami umożliwiają tworzenie konstrukcji, których granice wyznacza wyłącznie wyobraźnia. Daj się jej ponieść i zbuduj własny świat z Magna-Tiles Glow! Klocki magnetyczne to świetna zabawa Klocki konstrukcyjne, w których brzegach znajdują się magnesy, można komponować trójwymiarowo w dowolne konstrukcje. W zestawie Glow przezroczyste płytki wykonane są z tworzywa świecącego w ciemności. Zestawy klocków Magna-Tiles łączą się między sobą, mali odkrywcy mogą zatem stopniowo rozwijać swoją kolekcję i budować coraz bardziej skomplikowane konstrukcje, wybierając kształty i kolory, które pasują do ich projektu. Świecące klocki magnetyczne - liczne walory edukacyjne Rozwijanie kreatywności, zdolności logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, motoryki małej – to tylko kilka, z wielu walorów edukacyjnych klocków magnetycznych Magna-Tiles. Te niezwykłe klocki stymulują wyobraźnię i budzą w małych konstruktorach nieskończone pokłady świetnych pomysłów. Zestaw zawiera:

  • 16 elementów o różnych kształtach - jedyne klocki magnetyczne świecące w ciemności
  • Mała latarka do naświetlania klocków. Możesz naświetlić całą ich powierzchnię lub tworzyć na klockach wąskim strumieniem światła dowolne obrazy, rysować lub pisać *
  • Idealna zabawka STEAM zachęcająca dzieci do rozumowania, rozwiązywania problemów i eksperymentowania
  * Klocki naświetlają się również wszystkimi innymi źródłami światła.   Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem przy produkcji klocków magnetycznych Magna-Tiles. Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Klocki przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe. Uwaga: Zabawka dla dzieci od 3. roku życia. Ten produkt zawiera małe magnesy. W przypadku połknięcia należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

 • 159,00 

  Buduj jak nigdy dotąd. Zestaw Magna-Qubix® 29-elementowy zawiera kostki 3D, graniastosłupy i piramidy, które przeniosą Twoje kreacje w zupełnie nowy wymiar. Poznaj fascynującą koncepcję STEAM, otwierając się na otwartą zabawę bez ekranu i instrukcji. Łączą się z innymi zestawami Magna-Tiles®. W zestawie:

  • 29 klocków trójwymiarowych o różnych kształtach - kostki, graniastosłupy oraz piramidy
  • klocki posiadają bardzo silne magnesy
  • przeźroczyste kształty w wyrazistych kolorach
  • wspomaga umiejętności matematyczne, przestrzenne, projektowania
  Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem przy produkcji klocków magnetycznych Magna-Tiles. Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Klocki przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe.   Uwaga: Zabawka dla dzieci od 3. roku życia. Ten produkt zawiera małe magnesy. W przypadku połknięcia należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

 • 259,00 

  Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Klocki magnetyczne Magna-Tiles House to wieloelementowy zestaw, który może rozpocząć wielką przygodę w kreatywnym świecie niekończących się możliwości budowlanych lub uzupełnić już posiadaną kolekcję.   Klocki magnetyczne – nieskończone możliwości Kreatywne klocki magnetyczne Magna-Tiles to nieograniczone możliwości tworzenia bez żadnych barier. Znajdujące się w brzegach płytek magnesy łączą klocki ze sobą w dowolnych konfiguracjach, dając ogromne pole do popisu podczas tworzenia trójwymiarowych konstrukcji. Zestaw klocków magnetycznych House powstał z myślą o małych budowniczych, którzy odnajdą radość w tworzeniu domu według własnej koncepcji.   Zestaw zawiera:

  • 28 elementy - wszystko, czego potrzebujesz żeby stworzyć dom swoich marzeń.
  • Elementy tematyczne - drzwi, schody oraz elementy w kształcie litery "C" oraz "T"
  • Pobudza wyobraźnię i kreatywność, jednocześnie poprawiając zręczność i koordynację.
    Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem przy produkcji klocków magnetycznych Magna-Tiles. Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Klocki przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe.   Uwaga: Zabawka dla dzieci od 3. roku życia. Ten produkt zawiera małe magnesy. W przypadku połknięcia należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

 • 399,00 

  Zestaw klocków magnetycznych Magna-Tiles Deluxe zawiera unikalne elementy, których nie znajdziesz w żadnym innym zestawie Magna-Tiles®, w tym 2 specjalne klocki, które pomogą dzieciom budować wieże, żółwie, roboty, koguty i inne ciekawe konstrukcje.   Klocki magnetyczne to zabawa bez końca Kreatywne klocki magnetyczne łączą się za pomocą znajdujących się w ich brzegach magnesów. Pozwalają tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe budowle tak, jak zapragnie mały konstruktor.   Zestaw zawiera:

  • 48 elementów, pośród których znajdują się kształty takie jak łuk, drzwi oraz rama do drzwi
  • Najlepsze narzędzie STEAM zachęcające dzieci do rozwiązywania problemów i eksperymentowania
  • Stymuluje kreatywne myślenie, jednocześnie wzmacniając umiejętności językowe, poznawcze, motoryczne, społeczne i emocjonalne
  • Wspaniały prezent dla młodych matematyków, architektów lub projektantów w wieku 3+

 • 229,00 

  Magna-Tiles Classic to wieloelementowy zestaw klocków magnetycznych, który może rozpocząć wielką przygodę w kreatywnym świecie niekończących się możliwości budowlanych lub uzupełnić już posiadaną kolekcję. Klocki magnetyczne dla małych i dużych Klocki magnetyczne w tym zestawie pozwolą stworzyć mnóstwo pomysłowych projektów trójwymiarowych w żywych, pięknych kolorach. Elementy łączą się za pomocą znajdujących się na bokach magnesów i mogą być mieszane w różnych zestawach. Ten bajkowy świat pozwala puścić wodze fantazji i wykreować kolorowe zamki, domy, zwierzęta, rakiety, samoloty - granicą możliwości jest wyłącznie wyobraźnia. Stymuluj rozwój podczas zabawy Znane i uwielbiane tak przez rodziców, jak i przez dzieci klocki magnetyczne Magna-Tiles obok nieograniczonego potencjału doskonałej zabawy, mają mnóstwo atutów edukacyjnych. Poszerzają umiejętności poprzez stymulowanie wyobraźni i kreatywności, ćwiczenie motoryki i naukę myślenia przestrzennego.   W zestawie:

  • 32 uniwersalnych elementów w pięknych, żywych kolorach, w tym: 16 klocków kwadratowych Classic (2 klocki w rozmiarze XL, 14 standardowych) oraz 16 klocków w kształcie trójkątów Classic (8 równobocznych, 4 prostokątne i 4 równoramienne)
  • Oryginalny i najbardziej popularny zestaw klocków magnetycznych Magna-Tiles
  • Rozwija kreatywne myślenie oraz umiejętności poznawcze, językowe, motoryczne i społeczne

 • 529,00 

  Magna-Tiles Classic to wieloelementowy zestaw klocków magnetycznych, który może rozpocząć wielką przygodę w kreatywnym świecie niekończących się możliwości budowlanych lub uzupełnić już posiadaną kolekcję. Klocki magnetyczne dla małych i dużych Klocki magnetyczne w tym zestawie pozwolą stworzyć mnóstwo pomysłowych projektów trójwymiarowych w żywych, pięknych kolorach. Elementy łączą się za pomocą znajdujących się na bokach magnesów i mogą być mieszane w różnych zestawach. Ten bajkowy świat pozwala puścić wodze fantazji i wykreować kolorowe zamki, domy, zwierzęta, rakiety, samoloty - granicą możliwości jest wyłącznie wyobraźnia. Stymuluj rozwój podczas zabawy Znane i uwielbiane tak przez rodziców, jak i przez dzieci klocki magnetyczne Magna-Tiles obok nieograniczonego potencjału doskonałej zabawy, mają mnóstwo atutów edukacyjnych. Poszerzają umiejętności poprzez stymulowanie wyobraźni i kreatywności, ćwiczenie motoryki i naukę myślenia przestrzennego.   W zestawie:

   • 100 uniwersalnych elementów w pięknych, żywych kolorach, w tym: 54 klocków kwadratowych Classic (4 klocki w rozmiarze XL, 50 standardowych) oraz 46 klocków w kształcie trójkątów Classic (20 równobocznych, 11 prostokątnych i 16 równoramiennych)
   • Oryginalny i najbardziej popularny zestaw klocków magnetycznych Magna-Tiles
   • Rozwija kreatywne myślenie oraz umiejętności poznawcze, językowe, motoryczne i społeczne
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3. roku życia.    

 • 379,00 

  Buduj jak nigdy dotąd. Zestaw Magna-Qubix® 85-elementowy zawiera kostki 3D, graniastosłupy i piramidy, które przeniosą Twoje kreacje w zupełnie nowy wymiar. Poznaj fascynującą koncepcję STEAM, otwierając się na otwartą zabawę bez ekranu i instrukcji. Największy z naszych zestawów Magna-Qubix®, w sam raz dla kreatywnego odkrywcy. Łączy się z innymi zestawami Magna-Tiles. W zestawie:

  • 85 klocków trójwymiarowych o różnych kształtach - kostki, graniastosłupy oraz piramidy
  • klocki posiadają bardzo silne magnesy
  • przeźroczyste kształty w wyrazistych kolorach
  wspomaga umiejętności matematyczne, przestrzenne, projektow Buduj jak nigdy dotąd. Zestaw Magna-Qubix® 85-elementowy zawiera kostki 3D, graniastosłupy i piramidy, które przeniosą Twoje kreacje w zupełnie nowy wymiar. Poznaj fascynującą koncepcję STEAM, otwierając się na otwartą zabawę bez ekranu i instrukcji. Największy z naszych zestawów Magna-Qubix®, w sam raz dla kreatywnego odkrywcy. Łączy się z innymi zestawami Magna-Tiles. W zestawie:
  • 85 klocków trójwymiarowych o różnych kształtach - kostki, graniastosłupy oraz piramidy
  • klocki posiadają bardzo silne magnesy
  • przeźroczyste kształty w wyrazistych kolorach
  • wspomaga umiejętności matematyczne, przestrzenne, projektowania
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.

 • 659,00 

  Klocki magnetyczne Metropolis to największy zestaw klocków Magna-Tiles! Zawierający 110 elementów w wielu kolorach i kształtach, umożliwiających budowanie nieskończenie wielu różnych konstrukcji. Przedszkolaki na pewno pokochają projektowanie miasta: z drzwiami, oknami i podstawami do budowania pojazdów. Ta niezwykła zabawa pozwoli dzieciom na kreatywną, nieskrępowaną zabawę.
  Klocki magnetyczne Magna-Tiles Metropolis to doskonała zabawka dla dzieci w wieku 3+, która rozwija zdolności manualne i umiejętności matematyczne. Uczy także kreatywnego myślenia, przyczynia się do tworzenia wyobrażeń 3D, ćwiczy umiejętności konstrukcyjne oraz wpływa na wyobraźnię przestrzenną. To także idealny prezent dla każdego, kto lubi konstruować. Klocki magnetyczne, stwórz miasto według własnych zasad Możliwość swobodnego łączenia elementów, pole dla nieograniczonego niczym szaleństwa wyobraźni i świetna, stymulująca zabawa. Kreatywne klocki magnetyczne Magna-Tiles Metropolis to zestaw dla konstruktorów i projektantów, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zestaw klocków magnetycznych zawiera klasyczne klocki Magna-Tiles Clear Colors oraz klocki specjalne, stworzone z myślą o małych, kreatywnych inżynierach. Klocki magnetyczne miasto – dla ciekawych świata odkrywców Klocki magnetyczne Magna Tiles to absolutny hit od wielu lat. Niosąc liczne walory edukacyjne – począwszy od stymulowania wyobraźni przestrzennej, przez pobudzanie kreatywności, aż po ćwiczenie motoryki, zapewniają genialną zabawę na wiele godzin. Zróżnicowane kształty pozwalają zbudować absolutnie wszystko. A jeśli to wciąż za mało, połącz je z innymi zestawami klocków magnetycznych i szalej do woli!   W zestawie:
  • Magna Tiles Metropolis zawiera aż 110 elementów. Pośród nich znajdziesz zarówno klasyczne klocki Clear Colors w różnych kształtach, jak i ruchomą platformę, schody, drzwi, okna czy dach
  • Rozwija kreatywne myślenie dzieci, a także rozwija umiejętności językowe, poznawcze, motoryczne i społeczne
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.    

 • 249,00 

  Klocki Magnetyczne Magna-Tiles Arctic Animals  idealny zestaw dla małych inżynierów

  Klocki Magna-Tiles Arctic Animals to zabawka dla dzieci i dorosłych, która pozwala na tworzenie nieograniczonych fantazyjnych konstrukcji i przeniesienie do mroźnej i dalekiej Arktyki. Zestaw składa się z 25 elementów, wśród których znajdują się  pingwin, foka, niedźwiedź polarny oraz wieloryb. Klocki działają na zasadzie magnesów, dzięki czemu łatwo można je łączyć w jedną całość. Klocki magnetyczne to doskonała zabawka rozwijająca wyobraźnię i kreatywność. Wykonane z trwałych materiałów, zapewniają bezpieczną zabawę i są odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Klocki Magna-Tiles Arctic Animals to wspaniała zabawka, która pozwala na konstrukcję wielu różnych budowli. Zestaw może być uzupełniony o inne elementy, dzięki czemu mały konstruktor ma jeszcze więcej możliwości tworzenia i kreowania własnej rzeczywistości. Klocki magnetyczne – kreatywny świat wprost z wyobraźni Mroźny i odległy świat stoi otworem. Kreatywne klocki magnetyczne Arctic to zestaw dla małych odkrywców i przyszłych podróżników. Klocki łączą się między sobą znajdującymi się w ich krawędziach magnesami. Klocki magnetyczne Arctic – rośnij, buduj, ucz się Klocki magnetyczne Magna-Tiles Arctic Animals to idealny zestaw dla ciekawych świata pasjonatów zwierząt, którzy z pomocą kolorowych płytek i zwierzaków wykreują własną wizję lodowatego świata. Klocki edukacyjne mają mnóstwo walorów - rozwijają wyobraźnię przestrzenną, motorykę, stymulują stymulują kreatywność i wspierają w odważnym tworzeniu własnych koncepcji.   Zestaw zawiera:
  • 25 elementów, pośród których znajdują się klocki z motywem tundry
  • 5 wesołych arktycznych zwierząt – pingwin, foka, niedźwiedź polarny mały i duży oraz wieloryb.
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.    

 • 249,00 

  Klocki Magnetyczne Magna-Tiles Forest Animals  idealny zestaw dla małych inżynierów

  Klocki Magna-Tiles Forest Animals to zabawka dla dzieci i dorosłych, która pozwala na tworzenie nieograniczonych fantazyjnych konstrukcji i przeniesienie do tajemniczego lasu. Zestaw składa się z 25 elementów, wśród których znajdują się szop pracz, sowa, niedźwiedź i jeleń. Klocki działają na zasadzie magnesów, dzięki czemu łatwo można je łączyć w jedną całość. Klocki magnetyczne to doskonała zabawka rozwijająca wyobraźnię i kreatywność. Wykonane z trwałych materiałów, zapewniają bezpieczną zabawę i są odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Klocki Magna-Tiles Forest Animals to wspaniała zabawka, która pozwala na konstrukcję wielu różnych budowli. Zestaw może być uzupełniony o inne elementy, dzięki czemu mały konstruktor ma jeszcze więcej możliwości tworzenia i kreowania własnej rzeczywistości. Klocki magnetyczne – kreatywny świat wprost z wyobraźni Egzotyczny, dziki świat stoi otworem. Kreatywne klocki magnetyczne Forest to zestaw dla małych odkrywców i przyszłych podróżników. Klocki łączą się między sobą znajdującymi się w ich krawędziach magnesami. Klocki magnetyczne Forest – rośnij, buduj, ucz się Klocki magnetyczne Magna-Tiles Forest Animals to idealny zestaw dla ciekawych świata pasjonatów zwierząt, którzy z pomocą kolorowych płytek i zwierzaków wykreują własną wizję tajemniczego lasu. Klocki edukacyjne mają mnóstwo walorów - rozwijają wyobraźnię przestrzenną, motorykę, stymulują stymulują kreatywność i wspierają w odważnym tworzeniu własnych koncepcji.   Zestaw zawiera:
  • 25 elementów, pośród których znajdują się klocki z motywem lasu
  • Czworo przyjaciół z lasu – Szop pracz, sowa, niedźwiedź i jeleń
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.    

 • 249,00 

  Klocki Magnetyczne Magna-Tiles Jungle Animals  idealny zestaw dla małych inżynierów

  Klocki Magna-Tiles Jungle Animals to zabawka dla dzieci i dorosłych, która pozwala na tworzenie nieograniczonych fantazyjnych konstrukcji i przeniesienie się w świat dżungli. Zestaw składa się z 25 elementów, wśród których znajdują się hipopotam, leniwiec, tygrys, lampart i kajman. Klocki te działają na zasadzie magnesów, dzięki czemu łatwo można je łączyć w jedną całość. Klocki magnetyczne to doskonała zabawka rozwijająca wyobraźnię i kreatywność. Wykonane z trwałych materiałów, zapewniają bezpieczną zabawę i są odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Klocki Magna-Tiles Jungle Animals to wspaniała zabawka, która pozwala na konstrukcję wielu różnych budowli. Zestaw może być uzupełniony o inne elementy, dzięki czemu mały konstruktor ma jeszcze więcej możliwości tworzenia i kreowania własnej rzeczywistości. Klocki magnetyczne – kreatywny świat wprost z wyobraźni Egzotyczny, dziki świat stoi otworem. Kreatywne klocki magnetyczne Jungle to zestaw dla małych odkrywców i przyszłych podróżników. Klocki łączą się między sobą znajdującymi się w ich krawędziach magnesami. Klocki magnetyczne Jungle – rośnij, buduj, ucz się Klocki magnetyczne Magna-Tiles Jungle Animals to idealny zestaw dla ciekawych świata pasjonatów zwierząt, którzy z pomocą kolorowych płytek i zwierzaków wykreują własną wizję dzikiej dżungli. Klocki edukacyjne mają mnóstwo walorów - rozwijają wyobraźnię przestrzenną, motorykę, stymulują stymulują kreatywność i wspierają w odważnym tworzeniu własnych koncepcji.   Zestaw zawiera:
  • 25 elementów, pośród których znajdują się klocki z motywem tropikalnym
  • Magnetyczne zwierzęta z dżungli – hipopotam, leniwiec, tygrys, lampart i kajman
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.    

 • 259,00 

  Klocki Magnetyczne Magna-Tiles Builder idealny zestaw dla małych inżynierów

  Magna-Tiles to zestaw klocków magnetycznych, który został zaprojektowany, aby pomóc dzieciom w rozwoju ich wyobraźni i kreatywności. Zestaw Magna-Tiles Builder składa się z 32 elementów, które tworzą niezliczone możliwości budowania i projektowania. Można tworzyć wieżowce, apartamentowce, domy i domki, dźwigi, obrotowe platformy, ulice i ceglane ściany. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebuje mały inżynier, aby wyrazić swoje pomysły i stworzyć wyjątkowe budowle. Magna-Tiles Builder jest wyjątkową zabawką, która pomaga dzieciom w rozwoju ich zdolności manualnych i umiejętności planowania. Dzięki magnetycznemu połączeniu klocki łatwo się łączą i pozwalają dzieciom tworzyć trójwymiarowe struktury. Zestaw jest idealnym prezentem dla dzieci w wieku od trzech lat i wzwyż, które uwielbiają kreatywne zabawy. Klocki magnetyczne – nieskończone możliwości Kreatywne klocki magnetyczne Magna-Tiles to nieograniczone możliwości tworzenia bez żadnych barier. Znajdujące się w brzegach płytek magnesy łączą klocki ze sobą w dowolnych konfiguracjach, dając ogromne pole do popisu podczas tworzenia trójwymiarowych konstrukcji. Zestaw klocków magnetycznych powstał z myślą o małych budowniczych, którzy odnajdą radość w tworzeniu miasta według własnej koncepcji. Edukacyjne klocki magnetyczne Małe dzieci najlepiej uczą się w trakcie zabawy, tak też poznają tajniki świata. Klocki magnetyczne Magna-Tiles to doskonały sposób na rozbudzenie ciekawości, poznanie zależności, stymulowanie kreatywności oraz wyobraźni przestrzennej. Łatwe w obsłudze dla małych rączek, pozwalają tworzyć dowolne konstrukcje budowlane, a wszystko w akompaniamencie żywych kolorów i ciekawych, zróżnicowanych kształtów.   W zestawie:
  • Zestaw klocków magnetycznych Builder składa się z 32 elementów. Część klocków zdobiona jest motywami budowlanymi – jezdnie, bloczki z cegłami.
  • 2 dźwigi magnetyczne, obrotowa platforma
    Klocki magnetyczne Magna Tiles Farm Animals to idealny prezent dla dzieci od 3 lat.   W zestawie:
  • 25 elementów, pośród których znajdują się klocki z motywem farmy
  • Czworo przyjaciół z farmy – kurczak, koń, krowa i świnia
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.    

 • 249,00 

  Klocki magnetyczne Magna Tiles Farm Animals zabawka dla małych i dużych.

  Klocki magnetyczne Magna Tiles Farm Animals to zestaw, który pozwala na kreowanie własnej rzeczywistości. Świat nieograniczonych możliwości konstrukcyjnych z tym zestawem udajemy się do wesołej farmy. Kolorowe stodoły otoczone magnetycznym płotem, a w środku zwierzęta. Ta kreatywna zabawka oferuje dzieciom mnóstwo korzyści. Dzięki niej mogą rozwijać swoją wyobraźnię, wyobrażać sobie sytuacje i budować wymarzone światy. Klocki magnetyczne uczą koncentracji i precyzji, a także prostych zasad fizyki. Dzięki nim dzieci poznają kształty, barwy i liczby. Wspólna zabawa z klockami wzmacnia więzi rodzinne. Dzięki temu, że klocki są magnetyczne, dzieci mogą tworzyć trójwymiarowe budowle i cieszyć się zabawą. Zestaw zawiera 35 klocków, z których powstają niezliczone kombinacje. Klocki magnetyczne Magna Tiles Farm Animals to idealny prezent dla dzieci od 3 lat.   W zestawie:
  • 25 elementów, pośród których znajdują się klocki z motywem farmy
  • Czworo przyjaciół z farmy – kurczak, koń, krowa i świnia
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.    

 • 249,00 

  Klocki magnetyczne Magna-Tiles Safari Animals to zestaw 25 elementów, który pozwala na stworzenie świata pełnego przygód safari. W zestawie znajdują się kolorowe klocki magnetyczne, które pozwalają na tworzenie różnych budowli, a także zwierzęta z safari słoń, żyrafa, małpka i lew. Dzięki temu zestawowi Twoje dziecko może wcielić się w rolę odkrywcy i tworzyć własny świat. Magna-Tiles pozwalają wypracować wyobraźnię przestrzenną, uczą logicznego myślenia i kształtują zdolności manualne. Takie zabawki są doskonałym sposobem na zachowanie wszystkich zalet tradycyjnych klocków, ale wzbogacone o właściwości magnetyczne. Dodatkowo takie klocki są bezpieczne i łatwe do przechowywania, ponieważ można je połączyć ze sobą tworząc kształt kopuły. Zestaw Magna-Tiles Safari Animals zachwyci Twoje dziecko wieloma możliwościami konstrukcyjnymi i kreowaniem własnej rzeczywistości. Klocki magnetyczne – kreatywny świat wprost z wyobraźni Cętki, paski, a może prążki? Domek dla odważnego lwa lub kryjówka dla nieśmiałej żyrafy – egzotyczny, dziki świat stoi otworem. Kreatywne klocki magnetyczne safari to zestaw dla małych odkrywców i przyszłych podróżników. Klocki łączą się między sobą znajdującymi się w ich krawędziach magnesami. Klocki magnetyczne safari – rośnij, buduj, ucz się Klocki magnetyczne Magna-Tiles Safari Animals to idealny zestaw dla ciekawych świata pasjonatów zwierząt, którzy z pomocą kolorowych płytek i zwierzaków wykreują własną wizję dzikiej dżungli. Klocki edukacyjne mają mnóstwo walorów - rozwijają wyobraźnię przestrzenną, motorykę, stymulują stymulują kreatywność i wspierają w odważnym tworzeniu własnych koncepcji. Zestaw zawiera:

  • 25 elementów, pośród których znajdują się klocki z motywem sawanny
  • Czworo magnetycznych przyjaciół – żyrafa, małpa, lew i słoń
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3. roku życia.    

 • 279,00 

  Magna-Tiles Zestaw Dino 5 el. magnetycznych figurek dinozaurów.

  Zaproś dzieci do nieskończonych godzin zabawy bez ekranu z tymi dużymi magnetycznymi dinozaurami. Zestaw zawiera 5 magnetycznych figurek dinozaurów - Pteranodon, Tyranozaur, Stegozaur, Welociraptor i Brachiozaur. Każda z figurek jest wyjątkowa, różni się wielkością i posiada ruchome elementy takie jak skrzydła i nogi. Całość powstała z wysokiej jakości tworzyw, które zachęcają do zabawy i są bezpieczne dla dzieci od 3 lat. Magna-Tiles zestaw Dino magnetycznych figurek dinozaurów pobudza zainteresowanie dziecka paleontologią. Dzieci mogą tworzyć własne dinozaury, wymyślać historie i bawić się w odkrycie prehistorycznego świata. Przygotowany dla dzieci od 3 lat zestaw pozwala stworzyć absolutnie nieograniczone możliwości i dać im niesamowite doświadczenia. Magna-Tiles, Klocki Magnetyczne Dino to idealny prezent dla dzieci. Zabawa z tymi klockami to świetny sposób na spędzenie czasu, a jednocześnie naukę. Klocki są wytrzymałe, a magnesy są bezpieczne dla dzieci.   Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3. roku życia.    

 • 449,00 

  Magna-Tiles, Klocki Magnetyczne Dino World - nowy wymiar kreatywności!

  Klocki Magnetyczne Dino World to zestaw, który daje nieograniczone możliwości kreatywnych budowli. Przenieś się do prehistorycznego świata pełnego odcisków łap, płomieni i spękanej lawy oraz wielobarwnych dinozaurów! Klocki te pozwalają tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe budowle, a magnesy zamontowane w ich brzegach ułatwiają ich połączenie. Klocki magnetyczne Magna-Tiles Dino World są świetnym narzędziem do tworzenia ciekawych budowli, które zachwycą każdego miłośnika prehistorycznych gadów! Poprzez zabawę z klockami magnetycznymi, użytkownicy mogą rozwijać swoją wyobraźnię, myślenie przestrzenne oraz kreatywne myślenie. Ten zestaw, składający się z 40 elementów, daje wiele możliwości oraz jest gwarantem zabawy dla każdego. Przygotowany dla dzieci od 3 lat zestaw pozwala stworzyć absolutnie nieograniczone możliwości i dać im niesamowite doświadczenia. Magna-Tiles, Klocki Magnetyczne Dino World to idealny prezent dla dzieci. Zabawa z tymi klockami to świetny sposób na spędzenie czasu, a jednocześnie naukę. Klocki są wytrzymałe, a magnesy są bezpieczne dla dzieci.   Zestaw zawiera:
  • 40 elementów, w tym 4 magnetycze figurki dinozaurów – Pteranodon, Tyranozaur, Stegozaur, Welociraptor.
  • Dinozaury posiadają ruchome elementy.
  • Pobudza zainteresowanie dziecka paleontologią
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3. roku życia.    

 • 659,00 

  Klocki magnetyczne Dino World - przenieś się do prehistorycznego świata!

  Zestaw klocków magnetycznych z dinozaurami to wyjątkowy produkt, dzięki któremu dzieci mogą odkryć dawny świat i poczuć magię prehistorycznych stworzeń. W zestawie Magna-Tiles znajdziesz odciski wielkich łap dinozaurów, płomienie oraz spękaną lawę. Klocki magnetyczne łączą się za pomocą magnesów, dzięki czemu można tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe budowle. Zestaw Magna Tiles Dino World zachęca 3 latka do kreatywnej zabawy. Możliwości są nieograniczone i zapewniają wiele godzin zabawnej zabawy. Zestaw klocków magnetycznych z dinozaurami to produkt, który zadowoli zarówno małego konstruktora, jak i dorosłych. Klocki są bezpieczne dla dzieci i wykonane w wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu produkt posłuży dzieciom przez długie lata. Klocki magnetyczne z dinozaurami to wspaniała okazja do wyjątkowej zabawy i nauki.  Klocki magnetyczne Dino World to absolutne must have każdego miłośnika prehistorycznych gadów!   Zestaw zawiera:
  • 50 klocków magnetycznych, w tym klocki tematyczne oraz 6 magnetycznych figurek dinozaurów – Pteranodon, Tyranozaur, Stegozaur, Welociraptor, Triceratops i Brachiozaur. Dinozaury posiadają ruchome elementy.
  • Magnetyczne drzewa z bujnymi, magnetycznymi liśćmi
  • 16 dużych klocków tematycznych (motyw tropikalny, 4 x większe niż standardowe)
  • Pobudza zainteresowanie dziecka paleontologią
    Produkty Magna-Tiles® i Magna-Qubix® posiadają certyfikaty EN71, ASTM i CPSIA i nie zawierają BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych. Zabawka dla dzieci od 3. roku życia.    

Magna-Tiles Klocki Magnetyczne Dino World XL 50 el. Klocki konstrukcyjne 3