Drewniane sortery dla dzieci i niemowląt - układanki sortery

Drewniane sortery dla dzieci - zabawa kształtami, którą pokocha Twój maluszek

Kiedy maluch zaczyna raczkować i poruszać się po domu, przed rodzicami staje nie lada wyzwanie zapewnienia mu bezpieczeństwa. Chcąc poznawać świat, dziecko wkłada rączki w każdy otwór, otwiera szuflady i łapie za klamki i uchwyty, co często staje się przyczyną nie tylko bałaganu, ale również siniaków. Z pomocą wszystkim rodzicom przychodzi drewniany sorter kształtów - zabawka, która w bezpieczny i kontrolowany sposób stymulować będzie zmysł dotyku i pozostałe zmysły dziecka, a także wspierać przestronny rozwój każdego maluszka.

Sorter dla niemowlaka - kształtowanie logicznego myślenia i nauka poprzez zabawę

Zabawa sorterem wpływa na rozwój maluszka na wielu płaszczyznach. Dopasowywanie kształtów rozwija zdolności manualne i koordynację ręka-oko, a także sprawia, że poprawia się motoryka mała naszej pociechy. Sortery kolorowych klocków rozwijają kreatywność i uczą dziecko umiejętności rozwiązywania problemów, a także są wspaniałym narzędziem do nauki kolorów i kształtów, których rozpoznawanie jest szczególnie ważne w wieku przedszkolnym. Sorter zabawka to także produkt oferowany przez sklepy dla niemowląt, dzięki któremu wzmocni się rączka dziecka, co bezpośrednio wpłynie na zręczność i zmysł przestrzenny naszego maluszka.

Wyświetlanie 1–48 z 182 wyników

Filtry

Sorter dla rocznego dziecka - w jakim wieku zacząć zabawę?

Wielu rodziców zastanawia się, jak wybrać sorter, by był odpowiedni do wieku dziecka. Ta zabawka edukacyjna świetnie sprawdzi się dla dzieci powyżej 10 miesiąca życia, ale nieskończone możliwości zabawy sprawiają, że zabawka sorter to produkt idealny nie tylko w 1 roku życia, ale również na późniejszych etapach rozwoju. Początkowo zadaniem maluszka jest dopasowanie klocków w różnych kształtach do właściwych otworów, ale wraz z wiekiem dzieci dostępne możliwości poszerzają się, co sprawia, że sorter drewniany sprawdzi się jako pomysł na prezent dla dziecka aż do wieku przedszkolnego. Pierwsza układanka ma zazwyczaj kształt wiaderka z pokrywką, w której znajdują się cztery otwory, ale dla starszych dzieci warto zdecydować się na zabawkę, w której zestaw składa się z wyższym poziomem trudności dopasowania poszczególnych elementów.

Sortery drewniane czy sortery plastikowe - jaką zabawkę wybrać?

W naszym sklepie internetowym w kategorii zabawki dla dzieci znaleźć można wyjątkowe produkty, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wielu rodzicom zależy, aby zabawka do ciągnięcia wykonana została z naturalnego drewna lub materiałów ekologicznych, dlatego producentów artykułów dla dzieci w naszym zabawki sklep internetowy wybieramy tak, aby gwarantowali bezpieczeństwo i wysoką jakość produktów. Decydując się na domek sorter warto sprawdzić, czy zabawka ma wygodną rączkę i obłe krawędzie; warto również podejmować decyzje na podstawie opinii innych, zadowolonych klientów.

Sorter dla dzieci - idealny prezent dla Twojego dziecka

Dzięki tej wyjątkowej zabawce, jaką jest drewniany sorter, Twój niemowlak nauczy się dopasowywać, rozróżniać kształty i sortować. Oprócz swoich walorów edukacyjnych, zestaw, w którym znajduje się klocek, kostka czy zwierzątko, to również świetna zabawa dla każdego malucha. Wśród walorów tej zabawki dla niemowlątmożna wyróżniać edukacyjny charakter i rozwój manualny, ale najważniejsza dla nas jest radość malucha, który sprawnie wrzuca wszystkie klocki do otworów w pokrywie i dopasowuje kształty do odpowiednich szczelin. Sprawdź już dziś, jakie wyjątkowe zabawki przygotowaliśmy w naszym sklepie, np. gryzaki dla niemowlaka, grzechotka dla niemowlaka, pozytywka dla niemowlaka, królik przytulanka dla niemowlaka czy mata edukacyjna dla niemowląt, w którym atrakcyjne ceny, szybka dostawa i satysfakcja klientów są naszym priorytetem!

×