Zabawki do ciągnięcia na sznurku dla dzieci i niemowląt

Zabawki do ciągnięcia – zabawa na kółkach.

Zabawki do ciągnięcia to świetny wybór na prezent dla każdego dziecka, które właśnie nauczyło się chodzić. Jeździk ze sznurkiem motywuje malucha do zwiększania mobilności i kontroli nad swoimi ruchami. Zabawa takim przedmiotem uczy zachowania równowagi i celowego sterowania ruchomym obiektem. Z mobilną zabawką do ciągnięcia dzieci mają nowego kompana do spacerów po domu lub na zewnątrz. To fajny prezent dla 18-miesięcznego malca. Zabawki do ciągania są wykonywane z solidnych materiałów, które wytrzymają każdą przeszkodę na drodze dziecka. W naszej kolekcji zabawek znajdziesz kolorowe jeździki w kształcie zwierzątek i pojazdów, które z pewnością zainspirują każdego chłopca i dziewczynkę do aktywnego przemierzania długich dystansów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 47

Filtry

Drewniana zabawka do ciągnięcia - doskonały pomysł na prezent

Zabawki do ciągnięcia dla niemowląt są doskonałym prezentem dla dziecka, które zaczyna stawiać pierwsze kroki. Zabawka na sznurku do ciągnięcia może stać się doskonałym towarzyszem zabaw podczas nauki chodzenia i zachęcić dziecko do poruszania się po domu lub po dworze. Zabawka drewniana do ciągnięcia na kółkach to wspaniały towarzysz spacerów - Twoja pociecha może zabrać zabawkę do ciągnięcia ze sobą wszędzie, gdzie tylko może doskonalić swoje umiejętności chodzenia, a w przyszłości i biegania. Z takimi zabawkami, jak zabawki drewniane do ciągnięcia, Twój maluch może wykonać swoje pierwsze ruchy i nauczyć się stawiać pierwsze kroki.

Zabawka do ciągania - dlaczego warto

Zabawki do ciągnięcia dla dzieci to towarzysze zabaw, przy których maluszki dużo się poruszają. Można je zarówno ciągnąć jak i pchać, dzięki czemu Twoja pociecha będzie mogła uczyć się poruszać po świecie wraz z nowym towarzyszem. Zabawki dla dzieci do ciągnięcia wpływają pozytywnie na rozwój dużej motoryki. Zabawka do ciągnięcia dla rocznego dziecka to świetna propozycja, która będzie zachęcać malucha do nauki chodzenia. Niejeden piesek, krokodyl, czy także żyrafa do ciagniecia po pokoju może być towarzyszem pociechy podczas nauki stawiania pierwszych kroków przy okazji ciagania jej ze sobą po pokoju. Nasze zabawki składają się z wielu bezpiecznych elementów jak na przykład klocki, które mają zachęcające kolory i kształty. Mamy duży wybór w kategorii zabawki do ciągnięcia w naszym sklepie internetowym, więc z pewnością znajdziesz taki produkt, który zadowoli Twoje dziecko i pobudzi jego zmysł ruchowy. Zabawki do ciągnięcia z oferty w naszym sklepie, to doskonały produkt do zabaw dzieci i rodziców, przy których maluchy uczą się stawiać pierwsze kroki.

Zabawki do pchania i ciągnięcia dla niemowląt w sklepie - nasza oferta

Na rynku dostępne są różne zabawki jak na przykład statek do ciągnięcia, zwierzątko pies jamnik, kaczka, żabka, czy też tygrysek do ciągnięcia, konik do ciągnięcia, czy uroczy słonik do ciągnięcia lub także mała lokomotywa. W naszym sklepie mamy przeróżne zabawki na kółkach, jak na przykład mała drewniana ciężarówka ze zwierzętami czy żółwik z klockami do ciągnięcia. Z takimi zabawkami dzieci nabywają umiejętność chodzenia, ćwiczą aktywność fizyczną oraz mają dużą frajdę z zabawy. Dobrym rozwiązaniem dla dziecka, które stawia swoje pierwsze kroki i ćwiczy stabilność poruszania, są właśnie takie zabawi do ciągnięcia na sznurku. Dziecko ciągnie swojego towarzysza i dzięki temu poszerza zakres ruchu i rozwija swoje zdolności poruszania się wraz ze swoim nowym kompanem. Zapraszamy na dobre zakupy w naszym sklepie!

Zabawki do ciągnięcia na sznurku - podsumowanie

Zabawki do ciągania na sznurku, jakie możecie zobaczyć w naszym internetowym sklepie z zabawkami to idealni towarzysze zabaw oraz pierwszych samodzielnych kroków dziecka. Zapraszamy do kupienia dowolnego produktu spośród naszego wyboru zabawek i zapewnienia dziecku zabaw ze swoim przyjacielem drewnianym.

Trwałe zabawki dla dzieci - inne wybory

Poza produktami jak zabawki na sznurku do ciągnięcia, mamy także inne zabawki dla dziecka, czy zabawki dla maluchów. Polecamy sprawdzić nasze sklepy dla niemowląt, gdzie możecie znaleźć takie produkty, jak gryzaczek dla niemowlaka, grzechotki dla niemowląt, czy przytulanka do spania dla niemowlaka Zachęcamy także do sprawdzenia internetowe sklepy z zabawkami oraz zajrzenia do naszych produktów takich jak pozytywki dla dzieci, mata dziecięca, czy sorter dla dzieci.

×