Jack N 'Jill

Filtry
Jack and Jill

JACK N’ JILL – naturalne pasty i szczoteczki dla dzieci

Jako rodzice chcemy, aby nasze dzieci cieszyły się zdrowiem i miały wszystko, co najlepsze. Służy temu oferta JACK N’ JILL, która gwarantuje bezpieczne, organiczne i smaczne produkty dla Twojego dziecka.

W ofercie JACK N’ JILL znajdziesz naturalne pasty do zębów dla dzieci na bazie bezpiecznych, organicznych składników z dodatkiem ksylitolu. Dzięki temu pasty są łagodne dla dziąseł, wspomagają ochronę przed próchnicą i zapobiegają powstawaniu zalegającego kamienia nazębnego.

Produkty JACK N’ JILL są również wyposażone w soniczną elektryczną szczoteczkę, która pomaga dzieciom w dokładnym czyszczeniu zębów. Szczoteczka ma delikatne wibracje, które usuwają do 10 razy więcej bakterii w porównaniu do tradycyjnej szczoteczki, co zapewnia skuteczne i kompleksowe czyszczenie zębów.

Dodatkowo JACK N’ JILL oferuje żele do dezynfekcji rąk, które są bezpieczne dla dzieci i nie zawierają szkodliwych składników. Żele szybko i skutecznie usuwają bakterie i drobnoustroje oraz zapobiegają zakażeniom.

Dzięki ofercie JACK N’ JILL Twoje dziecko będzie cieszyć się zdrowiem i pięknym uśmiechem. Produkty są dostępne w sklepie internetowym whybaby.pl, gdzie możesz je z łatwością zamówić.